Yerden Isıtma


Yerden ısıtma sistemi, klasik radyatörlü sisteme oranla gerek yakıt olarak gerekse performans olarak üstünlüğü kanıtlanmış bir sistemdir. Hali hazırda yaşanılan mahallerde uygulanması fazla külfetli olduğundan, inşaat veya tadilat esnasında döşenmesi uygundur. Mahalin zeminine mantarlı strofor döşenip üzerine oksijen bariyerli boruların döşenmesinin ardından şap dökülmesi ile işlem sonlandırılır. Her kat için birer kontrol dolabı ve bu dolap içerisine zone kontrol vanalı kollektörler bağlanır.

Yerden ısıtma sistemi, radyatörlü sisteme oranla ortalama %30-35 daha verimlidir. Özellikle ısı pompası ile sistem devreye alınırsa bu oran daha da artacaktır. Nedeni ise Low Tempreture diye adlandırdığımız 55°C ısı pompalarında en verimli çalıştığı aralık 35-40°C aralığında olduğundan, verim maksimizasyonu sağlanacaktır. Yerden ısıtma döşeme stili çok önemlidir. Hatalı metraj, hatalı döşeme şekli, hatalı kolektör bağlantısı ve aşırı kalın şap dökülmesi faydadan çok zarara yol açacaktır. Uzman keşif ve montaj ekibimizle zeminden ısıtma çözümünüzü en uygun fiyatlarla avantajlı yaptırabilirsiniz..

Firmamızın gerçekleştirdiğimiz yerden ısıtma uygulamalarından bazıları...Güncel ve daha fazla yerden ısıtma uygulama fotoğrafı için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine ısı pompası satmaktayız ve yerden ısıtma uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için bize uaşmak isterseniz iletişim bilgilerimiz için tıklayın.
sayfa başına git